Відстежити посилку

Введіть номер посилки у поле трек-номер та натисніть кнопку «Відстежити», щоб дізнатися статус доставки.

Дізнайся статус своєї посилки. Дізнайся статус своєї посилки. Дізнайся статус своєї посилки. Дізнайся статус своєї посилки. Дізнайся статус своєї посилки.

Обмеження на доставку посилок в США і Канаду

На кожне міжнародне поштове відправлення Відправник заповнює митну декларацію CN23 де вказує докладний опис вкладення, його вартість та дані відправника та отримувача.


РОЗРІЗНЯЮТЬ НАСТУПНІ ВИДИ ВІДПРАВЛЕНЬ:

  • Посилка – максимальні габарити посилки: до 120х60х60 см. Максимальна об'ємна вага для доставки кур'єром не повинна перевищувати 30 кг. Об'ємна вага розраховується за формулою: Д х Ш х В, см / 5000. Приклад: Коробка розміром 120х30х20 см (120х30х20/5000 = 14,4 кг) – дозволена до відправляння. Коробка розміром 120х30х60 см (120х30х60/5000 = 43,2 кг) – не дозволено до відправлення оскільки об'ємна вага більша за 30 кг.
  • Громіздка посилка – будь-який вимір не може перевищувати 200 см. Сума довжини і найбільшого периметра (довжини кола) у будь-якому напрямку (крім довжини) не може перевищувати 300 см.
Країна Тип доставки Доставка Максимальний розмір Мінімальний розмір Максимальна вага Максимальна безмитна вартість вмісту с2с відправлення Мова заповнення CN23
 Канада  авіа  склад  громіздка посилка  9*14*5 см  30 кг  CAD $20  англійська
 кур’єр  посилка
 США  склад  громіздка посилка  $ 800
 кур’єр  посилка
У США та Канаду згідно вимог авіакомпаній заборонена відправка будь-яких видів батарей/акумуляторів та пристроїв, які містять в собі батареї. Відправка будь-яких пристроїв без батарей також заборонена.

При прийманні посилки у США та Канаду
, визначається її фактична вага та об'ємна вага (кількість одиниць об'ємної ваги розраховується за формулою: (довжина, см * висота, см * ширина, см) / 5000). Розрахунок вартості доставки проводиться по більшому значенні фактичної та об'ємної ваги.

При оформленні декларації CN23 у США, обов'язково повинно бути зазначено матеріал з якого виготовлено вкладення, наприклад: дитяча іграшка (дерево) – 1 шт. – 10$; сорочка (поліестер) – 2 шт. – 10$.

У США заборонено пересилати вироби в аерозолях, батареї, ліки, БАДи та продукти харчування.

У Канаду заборонено пересилати вироби в аерозолях та батареї, а також продукти харчування окрім солодощів тривалого зберігання в фабричній упаковці, загальною вагою до 2 кг.

Із повним списком заборонених до пересилання товарів у міжнародних посилках ви можете ознайомитися за посиланням нижче.